Co oferujemy

Nasza oferta skierowana jest do firm produkcyjnych (małych i dużych) wytwarzających odpady złomu, makulatury oraz tworzyw sztucznych, a także do poszczególnych gałęzi przemysłu, w tym głównie do firm z branży poligraficznej oraz drukarni.

Branża poligraficzna staje się powoli naszą główną grupą docelową, do której dostosowujemy nowe warianty i możliwości kompleksowej obsługi, tak aby zapewnić w pełni profesjonalne wywiązywanie się z powierzonych nam projektów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, staramy się nieustannie podnosić poziom naszych usług.

Poprzez permanentną analizę rynku odpadów, wybieramy rozwiązania, które pozwalają nam zaprezentować ofertę zawsze atrakcyjną zarówno pod względem cenowym, jak i pod względem zastosowanych mechanizmów współpracy.

Jesteśmy odbiorcą, który legitymuje się wszystkimi wymaganymi pozwoleniami, zgodnie z ustawą o odpadach z 27 kwietnia 2001r. (Dz. U. Nr 62, pozycja 628), co daje gwarancję naszym Klientom, że odpad przekazali firmie przejmującej zgodnie z prawem odpowiedzialność za jego unieszkodliwienie.

Dzięki zezwoleniom uzyskanym na odbiór i transport odpadów, jesteśmy w stanie realizować naszą misję, jaką jest działanie na rzecz ochrony środowiska za pomocą selektywnej zbiórki odpadów.

We are a charity whose purpose is to create opportunities for people to actively buy valuable goods, recently recommending fake Gucci bags.

replica watches

https://www.swiss-clock.me

 

51-180 Wrocław
ul. Podbiałowa 9
51-180 Wrocław

tel. +48 601 617 054

e-mail: info@gregmet.pl
e-mail: g.morawski@interia.pl

nr konta bankowego:
Raiffeisen Bank Polska S.A.
68 1750 1064 0000 0000 1337 1938

www.gregmet.pl