Oferta dla poligrafii

Wiemy,że drukarnie produkują duże ilości odpadów, w tym makulatury.

Od branży poligraficznej skupujemy: zużyte matryce aluminiowe (blachy) offsetowe, papier i makulaturę oraz tworzywa sztuczne.

W ramach kompleksowego rozwiązania zarządzania odpadami, Firma GREGMET, odbiera większość generowanych przez Państwa odpadów, tak by mogli Państwo skoncentrować się na swojej działalności.

Nasze rozwiązania, doświadczenie i znajomość branży gwarantują Państwu skuteczne i przynoszące korzyści zarządzanie odpadami.

best replica watches

 

Skupujemy:

MATRYCE OFFSETOWE

Skupujemy złom offsetowy. Jesteśmy zainteresowani każdą ilością tego asortymentu. Proponujemy natychmiastową realizację zgłoszenia odbioru , płatność gotówkową oraz kompleksową obsługę, zaczynajęc od podstawienia optymalnego rodzaju pojemnika do selektywnej zbiórki blach offsetowych, a kończąc na wystawieniu dokumentu potwierdzającego przekazanie odpadu ( zgodnie z obowiązującą ustawą o odpadach).

MAKULATURĘ

Proponujemy odbiór makulatury za pomocą systemu podstawianych kontenerów i ich wymiany. W sytuacji braku możliwości podstawienia kontenera (ze względu na małą powierzchnię magazynową itp.) stosujemy indywidualnie dopasowane metody zbiórki makulatury ( mniejsze kontenerki , zbiorcze opakowania przemysłowe typu worki Big-Bag)

Odbierając odpady, by przetransportować je do recyklingu, zastępujemy pełne kontenery pustymi. Proces wymiany przebiega szybko i sprawnie a estetyczne kontenery harmonizują z infrastrukturą zakładu.

 

INFORMACJE:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, informujemy, iż dysponujemy profesjonalną mobilną , samojezdną wagą firmy TAMTRON o parametrach ważenia do 2000 kg jednorazowo. W ten sposb rozwiązaliśmy w wielu sytuacjach problem ważenia towaru u Klienta. Waga posiada certyfikat dopuszczenia do obrotu handlowego oraz legalizację.

Podajemy do wiadomości , iż od dnia 26.08.2011 otrzymaliśmy decyzję uprawniającą do zbierania i transportu odpadów z grupy "08"- czyli na odpady z produkcji , przygotowania obrotu i stosowania powłok ochronnych ( farb, lakierów, emalii ceramicznych ), kitu, klejów, szczeliów i farb drukarskich.

51-180 Wrocław
ul. Podbiałowa 9
51-180 Wrocław

tel. +48 601 617 054

e-mail: info@gregmet.pl
e-mail: g.morawski@interia.pl

nr konta bankowego:
Raiffeisen Bank Polska S.A.
68 1750 1064 0000 0000 1337 1938

www.gregmet.pl